Eskişehir'de Kahvaltı Mekanları

Eskişehir deyince akla öncelikli olarak kahvaltı mekanları, gondol ve müzeler gelir. Şehirdeki mekanların ve yaşamın uygun fiyatlı olmasından dolayı "öğrenci şehri" olarak da bilinir. Eskişehir'i gezmeden önce güne harika bir kahvaltıyla başlamak isteyebilirsiniz. Kahvaltı yapacağınız en kaliteli ve uygun yerleri eskisehirkahvalti.com en iyi hizmeti sunmaktadır. Bunun için Eskişehir kahvaltı mekanları incelenmeye değer.

 

 Güne Harika Bir Kahvaltıyla Başlayacağınız Mekanlar

 

  1. All Fred

 

 All Fred Kafe, Porsuk Çayı'nın yanında bulunuyor. Uygun fiyatlı serpme kahvaltısı oldukça popüler ve zengin içerikli. Serpme kahvaltı dışında, kahvaltı tabakları da zengin ve doyurucu. Özellikle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Karnınızı tıka basa doyurup uygun ücret ödemek istiyorsanız All Fred idealdir. Fiyat aralığı 14-27 TL arasında değişiklik gösterir.

 

  1. Özsüt

 

 Eskişehir'de merkezi bir konumda yer almaktadır. Serpme kahvaltı ve köy kahvaltısı seçenekleri sıkça tercih edilir. Özellikle köy kahvaltısında yok yok! Zengin menüsü ile yapacağınız kahvaltı için fiyat aralığı 15-40 TL arasındadır.

 

  1. Güvenpark Çiftliğim

 

 Tepebaşı'nda bulunan Güvenpark Çiftliğim, yeşiller içinde kahvaltı yapabileceğiniz bir yer. Serpme kahvaltısı revaçta olan şirin mekan, hafta sonu sıkça tercih ediliyor. Kahvaltı keyfi sonrası at binebilir, yeşilliğin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat aralığı ise 15 ve 30 TL arasında değişiklik gösteriyor.

  1. 'n more Cafe&Brasserie

 

 'n more Cafe&Brasserie Tepebaşı'nda bulunan uğrak mekanlardan. Menemeni, yumurtası, taze çayıyla oldukça doyurucu ve lezzetli seçenekleri bulunuyor. Bu kadar lezzetli ve keyifli olan kahvaltılar çok uygun fiyatlı. Kişi başı ortalama 15-24 TL arasında ödüyor ve doyuyorsunuz.

 

 Daha fazla kahvaltı mekanı bilgisi, kampanya ve çekilişler için sosyal medyada takipte kalın!

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2